Fashion group Совети

bra

Совети

Вашиот совршен градник

Women’secret го има совршениот градник!

Оваа есен women’secret ја револуционизира линијата на градници: ги спојува различните видови на градници кои веќе ги има во колекциите и  им овозможува на потрошувачите најдобра градна постава. Отсега па натаму сите типови ќе бидат исти, без разлика на моделите. Од следната пролет-лето ’17 сезона ќе има и промени во колекцијата My Essentials. Целата колекција на градници ќе има 10 исти стилови на деколте за секојдневни или специјални пригоди.

Сите стилови на градници се прилагодени во однос на удобноста, осигурувајќи  добра приспособеност и овозможувајќи точна поддршка за потрошувачите да се чувствуваат привлечно, удобно и секси во сите производи.

 

ПОДОБРУВАЊА:

Подобро подигнување

Технички обновени шари, корпи и структурни детали, за покружен, цврст и центриран изглед на вашите гради.

Подобро држење

Подобро држење и удобност за поприродно деколте.

Поширок избор и разноликост

Повеќе бои и материјали за секој модел, па доколку ви се допадне одреден модел од градниците, ќе можете да го носите и во други бои и различни материјали.

Повеќе броеви

Подобро држење и удобност за поприродно деколте.

Совршен микс

Можност за Mix & Match. Исти бои кои можете да ги комбинирате со различните материјали и да си креирате ваш сопствен совршен сет.

Поголема удобност

Нема да го почувствувате градникот, бидејќи се адаптира различно на секој граден кош, притоа осигурувајќи добар изглед за секоја пригода.

Пофлексибилен појас

Појасот е попрактичен и разноврсен со четири закопчувања, наместо три.

Мултифункционални прерамки

Нема да го почувствувате градникот, бидејќи се адаптира различно на секој граден кош, притоа осигурувајќи добар изглед за секоја пригода.

Да бидеме поврзани