Fashion group Блог

Women’secret

СЕКСИ VALENTINE’S DAY СО WOMEN’SECRET

Денот на вљубените мора да се одбележи со секси долна облека од women’secret. Во специјалната Valentine’s Day колекција во светли и темно розови нијанси и класична црна боја, ќе пронајдете парчиња за секој тип на девојка. Романтични, страстни или секси во зависност од расположението и карактерот. Чувствувајте се привлечно, удобно и секси во долна облека од нежна тантела и мрежести детали и пижами со свиленкаст допир.

Педесет нијанси на розово:

Секси во црно издание:

Подновете се или подарете уникатно парче за најромантичниот ден, а притоа искористете го попустот од -30%.

Да бидеме поврзани