Fashion group Блог

Blog COVER WS SPRING

Women’secret

ПРОЛЕТНА КОЛЕКЦИЈА НА WOMEN’SECRET

Пролетта во women’secret ни носи парчиња за двојна употреба. Колекцијата е поделена со неколку клучни парчиња за оваа сезона:

РОМАНТИЧЕН ФЕВРУАРИ–  Софистицирани парчиња во пастелни тонови.

Купидон оваа година доаѓа посекси од кога било! Провидно, детали и тантела се главните протагонисти оваа сезона. Парчиња со пастелни тонови во комбинација со боја на малина за нежен изглед и за сите специјални моменти.

SPRING_CAMPAINGS_WS_37 (Large)

ВО ДОМАШНА АТМОСФЕРА – Удобност и стил во исто парче.

Работете од дома задржувајќи го својот стил! Откријте ги овие минималистички силуети кои даваат максимална удобност во домашна атмосфера, софистицирани парчиња со кои останувате доследни на својот ситл. Отсега работењето од дома ќе биде “cool”.

SPRING_CAMPAING_WS_18 (Large)

НЕВЕСТИНСКА КОЛЕКЦИЈА – Класични форми со секси примеси.

Останувајќи верни на класичната линија, ја презентираме невестинската колекција со црна, бела и бежова како доминантни бои. Невестинската колекција нуди секси модели со премиум изглед.

SPRING_CAMPAING_WS_27 (Large)

BRALETTES”–  Прилагодливи парчиња со тантела и провидни делови.

Придружете се на трендот на “bralette”, комбинација на топ и градник направени за да се чувствувате удобно и секси. Тантела, провидни делови и цветни дезени за да сјаете сезонава. Особено атраткивно парче кое и дава заводлив изглед на секоја комбинација.

SPRING CAMPAING_WS_35 (Large)

Да бидеме поврзани